Facebook Twitter Youtube

Секретарі судового засідання

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Посада секретаря судового засідання у Шостому апеляційному адміністративному суді – це хороший і фундаментальний початок кар’єри та юридичної діяльності. Уперше переступаючи поріг суду, ми захоплюємося зовнішнім лиском, класичним стилем одягу, діловою атмосферою й, безумовно, колосальними кар'єрними перспективами.

Далі настають трудові будні, і не приховаєш: часом у робочому процесі вистачає рутини й нудьги. А інакше ніяк, адже доводиться годинами працювати над оформленням справ, вичитуванням кодексів і нормативно-правових актів, вдаючись до тонкощів і хитрощів чинного законодавства, вивчати практику інших судів, приділяти значну увагу будь-яким деталям, казусам і нюансам.

У Шостому ААС ми навчилися багато чому й сформувалися як професійно, так і особисто.

Під час судових засідань часто переймаємося долею людей і переживаємо разом з ними, але зарадити не можемо. З упевненістю можна сказати, що це найскладніші моменти робочої повсякденності.

У процесі здійснення своїх посадових обов'язків ми спілкуємось із людьми, які мають різні характери, своє ставлення до навколишнього світу. І це необхідно враховувати для того, щоб зорієнтуватися в ситуації, що склалася, і знайти правильне рішення.

Проте ні велике навантаження, ні емоційне напруження не заважають насолоджуватися привілеями нашої професії. Беззаперечною її перевагою є всеосяжність, яка дозволяє завжди залишатися в епіцентрі подій, нових законів, змін, досконало знати свої права й обов'язки.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •