Facebook Twitter Youtube

Публічна інформація

Порядок подачі і розгляду запиту

Письмовий запит

Електронний запит

 

Порядок подачі і розгляду запиту

Закон України «Про доступ до публічної інформації»  визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Громадянин має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) за вибором запитувача. Письмовий запит подається у довільній формі та повинен містити: ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст підпис і дату. 

Запит про надання публічної інформації:

• надсилається поштою на адресу суду: вул. Князів Острозьких, 8, корп. 30, м. Київ, 01010;

• подається телефоном та факсом за номером (044) 254 -21- 99;

• подається безпосередньо до відділу документообігу та контролю (канцелярія), який розташований за адресою: вул. Князів Острозьких, 8, корп. 30, під’їзд №1, м. Київ, 01010, особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої підтверджені відповідно до законодавства;

• може бути надіслане на електронну адресу суду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через заповнення електронної форми на веб-сайті суду.

Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запитуУ разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації, дій чи бездіяльності.

 

Письмовий запит

Форма письмового запиту про надання публічної інформації – завантажити

 

Електронний запит

Форма електронного запиту про надання публічної інформації перейти за посиланням

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •