Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65

Проекты

PRO Право

Інформаційний ресурс Шостим ААС, що функціонує з 15 грудня 2017 року. Онлайн-видання у формі скетчів висвітлює актуальні питання судової практики та правові позиції. Автори матеріалів – працівники апарату суду та судді. 

Школа судової журналістики

Унікальний навчальний проект для студентів-журналістів, започаткований Шостим ААС у травні 2016 року. Основна місія Школи – сприяти юридичній обізнаності майбутніх журналістів. Проект реалізується за сприяння громадсько активних журналістів, редакторів, медіаюристів та експертів.

Дні відкритих дверей

З 2016 року наш суд проводить екскурсії та навчальні заходи для школярів та студентів м. Києва. Для учнів ми влаштовуємо екскурсії судом та спілкування з суддею, а для студентів – навчальні лекції про роботу суду та на загальні юридичні теми або теми, обрані студентами юридичних факультетів.

Групи у Facebook

Аби першими відслідковувати оновляння щодо роботи, проектів і заходів Шостого апеляційного адміністративного суду, пропонуємо Вам вподобати сторінки проектів у Facebook.

Екологічна програма

Ми втілюємо місію суду із захисту навколишнього середовища. Екологічна стратегія сформована для розв’язання екологічних та соціальних проблем, збереження та захисту довкілля, надання допомоги у захисті екологічних прав та інтересів, сприяння розвитку природоохоронної справи, становлення демократичного громадянського суспільства в Україні.

Правові позиції Верховного Суду

Правові позиції Верховного Суду – це інформаційний розділ, у якому ми публікуємо короткий зміст правової позиції або висновок Верховного Суду та посилання на відповідне рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Для зручності користування правові позиції розмежовані за категоріями адміністративних справ і постійно наповнюються новими надходженнями.

Цей інформаційний ресурс стане у нагоді суддям, адвокатам та всім, хто здійснює професійну діяльність у сфері права, бажає бути в курсі останньої судової практики та успішно застосовувати її у своїй роботі.

Бібліотека

Переглянути всі випуски

PRO ПРАВО - інтернет-видання для молодих і досвідчених юристів

Переглянути все

Додаткові матеріали - статті Кодексу адміністративного судочинства України в таблицях і схемах

Завантажити

Підготовлено для студентів Школи судової журналістики. Терміни у словнику розподілені за темами: «справа», «загальні поняття», «кримінальні справи», «цивільні, адміністративні, господарські справи», «судове засідання».

Завантажити

Розповідаємо про діяльність Київського апеляційного адміністративного суду у напрямку здійснення правосуддя, міжнародного співробітництва, реалізації начальних і громадських проектів, проведенні заходів за 2017 рік.

Відео

Школа судової журналістики

Організатори, лектори, студенти про Школу судової журналістики так, як вони її бачать. Дякуємо всім за допомогу. Без вас навряд чи стала б такою, якою вона є.

Інформація про суд

У цьому відео наведено загальну інформацію про роботу суду: розпорядок роботи, керівництво, телефони Інформаційного центру та ін.

Жестовою мовою про Шостий апеляційний адміністративний суд

До Міжнародного дня людей з інвалідінстю ми підготували інформаційне відео про ШААС жестовою мовою.

Переглянути всі відео »

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР ПО ПРИМІЩЕННЮ СУДУ