Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65

Проєкти

PRO Право

Інформаційний ресурс Шостого ААС, що функціонує з 15 грудня 2017 року. Онлайн-видання у формі скетчів висвітлює актуальні питання судової практики та правові позиції. Автори матеріалів – працівники апарату суду та судді. 

Школа судової журналістики

Унікальний навчальний проєкт для студентів-журналістів, започаткований Шостим ААС у травні 2016 року. Основна місія Школи – сприяти юридичній обізнаності майбутніх журналістів. Проєкт реалізується за сприяння громадсько активних журналістів, редакторів, медіаюристів та експертів.

Дні відкритих дверей

З 2016 року наш суд проводить екскурсії та навчальні заходи для школярів та студентів м. Києва. Для учнів ми влаштовуємо екскурсії судом та спілкування з суддею, а для студентів – навчальні лекції про роботу суду та на загальні юридичні теми або теми, обрані студентами юридичних факультетів.

Групи у Facebook

Аби першими відслідковувати оновляння щодо роботи, проєктів і заходів Шостого апеляційного адміністративного суду, пропонуємо Вам вподобати сторінки проєктів у Facebook.

Екологічна програма

Ми втілюємо місію суду із захисту навколишнього середовища. Екологічна стратегія сформована для розв’язання екологічних та соціальних проблем, збереження та захисту довкілля, надання допомоги у захисті екологічних прав та інтересів, сприяння розвитку природоохоронної справи, становлення демократичного громадянського суспільства в Україні.

Правові позиції Верховного Суду

Правові позиції Верховного Суду – це інформаційний розділ, у якому ми публікуємо короткий зміст правової позиції або висновок Верховного Суду та посилання на відповідне рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Для зручності користування правові позиції розмежовані за категоріями адміністративних справ і постійно наповнюються новими надходженнями.

Цей інформаційний ресурс стане у нагоді суддям, адвокатам та всім, хто здійснює професійну діяльність у сфері права, бажає бути в курсі останньої судової практики та успішно застосовувати її у своїй роботі.

Безоплатна правова допомога

12 лютого 2019 року Шостий ААС разом з юридичними клініками Академії адвокатури України та юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка підписали двосторонні меморандуми про співпрацю.

Проєкт покликаний надавати безоплатну правову допомогу відвідувачам суду.

Отримати безоплатну правову допомогу можна протягом робочого тижня з 14:00 до 16:00 у кімнаті для роботи адвокатів, що знаходиться на першому поверсі, у холі Інформаційного центру Шостого ААС за адресою:
вул. Московська, 8, корпус 30, І під’їзд.

Бібліотека

Переглянути всі випуски

PRO ПРАВО - інтернет-видання для молодих і досвідчених юристів

Переглянути все

Додаткові матеріали - статті Кодексу адміністративного судочинства України в таблицях і схемах

Завантажити

Підготовлено для студентів Школи судової журналістики. Терміни у словнику розподілені за темами: «справа», «загальні поняття», «кримінальні справи», «цивільні, адміністративні, господарські справи», «судове засідання».

Завантажити

Розповідаємо про діяльність Шостого апеляційного адміністративного суду у напрямку здійснення правосуддя, міжнародного співробітництва, реалізації начальних і громадських проектів, проведенні заходів за 2018 рік.

Відео

Студенти про роботу в юридичних клініках і в Шостому ААС

Для Шостого апеляційного адміністративного суду важливим є забезпечення доступу до правової допомоги соціально вразливих груп населення.

Школа судової журналістики

Організатори, лектори, студенти про Школу судової журналістики так, як вони її бачать. Дякуємо всім за допомогу. Без вас навряд чи стала б такою, якою вона є.

Інформація про суд

У цьому відео наведено загальну інформацію про роботу суду: розпорядок роботи, керівництво, телефони Інформаційного центру та ін.

Жестовою мовою про Шостий апеляційний адміністративний суд

До Міжнародного дня людей з інвалідінстю ми підготували інформаційне відео про ШААС жестовою мовою.

Відео з результатами роботи Шостого ААС і судів першої інстанції шостого апеляційного адміністративного округу протягом 2018 року

Відео з результатами роботи Шостого ААС і судів першої інстанції Шостого апеляційного адміністративного округу протягом 2018 року У відео наводимо статистичні дані, що включають показники роботи Київського ААС і Шостого ААС та судів першої інстанції: місцевих загальних судів, Окружного адміністративного суду міста Києва, Київського, Черкаського, Чернігівського окружних адміністративних судів.

Переглянути всі відео »

ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР ПО ПРИМІЩЕННЮ СУДУ

За період з 2.01 по 01.09.2019

Надійшло справ
Розглянуто справ
Винесено судових рішень
Проведено судових засідань
Відеоконференції
Запитів про публічну інформацію