Facebook Twitter Youtube

Бюджет

11 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», яким визначено умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб’єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування. Закон поширюється на відносини, пов’язані з підготовкою і оприлюдненням інформації про заплановане і фактичне використання публічних коштів.

Відповідно до п.1 ст.2 Закону розпорядники та одержувачі бюджетних коштів готують інформацію щодо використання публічних коштів та подають її для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Згідно із Законом відомості, що оприлюднюються, повинні бути повними, правдивими, точними та реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.

Відповідальність за неоприлюднення, недостовірність і неповноту інформації про використання коштів державного та місцевого бюджетів несуть керівники розпорядників та одержувачів коштів відповідного бюджету.

На виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та розпорядження КМУ від 14.09.2015р. №911-р «Деякі питання створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів» Міністерство фінансів України створило та забезпечує функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів, який є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі інтернет.

Доступ користувачів до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним.

Інформацію про публічні кошти Шостого апеляційного адміністративного суду можна отримати за наступним посиланням:

http://spending.gov.ua/ 

 

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •