Facebook Twitter Youtube

Валентина Плавун виставка «Жінки. Квіти та діти»

З 11 березня 2021 року в Шостому апеляційному адміністративному суді проходить виставка живопису «Жінки. Квіти та діти» відомої української художниці Валентини Олександрівни Плавун.

 


Валентина Плавун

— живописець та художник із створення костюмів, художник-постановник театру російської драми імені Лесі Українки; член Національної спілки художників України та Національної спілки театральних діячів України.

Виставка «Жінки. Квіти та діти» — це квінтесенція гармонійного поєднання творчого шляху людини й жіночності у світі. Це приклад реалізації у всіх сферах соціального й культурного життя та подолання нав’язаних гендерних стереотипів. Можливості жінок безмежні, вони не залежать від суспільних очікувань, а множинність їхніх соціальних ролей напрочуд збагачує досвід і внутрішній світ, що робить їх авторський внесок особистим і особливо неповторним. Прикладом такої успішної реалізації таланту є життя і мистецька діяльність Валентини Плавун — матері 3-х дітей, театральній співтворчості якої в 2021 році виповнюється 30 років. Адже жінка може бути одночасно матір’ю, професіоналом на роботі й усамітненим митцем, який творить у потоці під егідою Музи.

На даний час виставка завершена.

ПРЕССЛУЖБА Шостого ААС

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •