Facebook Twitter Youtube

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником

Діяльність Шостого апеляційного адміністративного суду забезпечується системою процесуальних, організаційно-розпорядчих та інших документів, отриманих або створених судом, що становлять його документообіг.

Реєстрація вхідної, вихідної кореспонденції, а також актів організаційно-розпорядчого характеру, що утворилися в процесі управлінської діяльності, ведеться централізовано за допомогою автоматизованої системи документообігу суду та журналів реєстрації документації, згідно із затвердженою номенклатурою справ Шостого апеляційного адміністративного суду.

За порядком доступу інформація, яка зберігається Шостим апеляційним адміністративним судом є відкритою, крім тієї, що віднесена законом до інформації з обмеженим доступом.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Інформацією з обмеженим доступом є конфіденційна інформація, таємна інформація, службова інформація.

Перелік відомостей, які становлять службову інформацію в Шостому апеляційному адміністративному суді, затверджений Наказом голови Шостого апеляційного адміністративного суду 10.09.2019р. №64.

Відповідно до встановленого порядку, визначеного нормативно-правовими актами, здійснюється відбір, облік, архівне зберігання та використання документів на усіх видах матеріальних носіїв інформації, що створюються в Шостому апеляційному адміністративному суді, а також передача на державне зберігання документів, віднесених до Національного архівного фонду до архівних установ.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •