Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 04.10.2021

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В.
2 Безименна Н.В. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Аліменко В.О.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В.
4 Бєлова Л.В. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю.
5 Епель О.В. Губська Л.В. Карпушова О.В. Грибан І.О.
6 Чаку Є.В. Єгорова Н.М. Коротких А.Ю. Сорочко Є.О., Федотов І.В.
7 Мєзєнцев Є.І. Сорочко Є.О. Файдюк В.В.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Собків Я.М. Єгорова Н.М.
9 Коротких А.Ю. Чаку Є.В. Сорочко Є.О. Федотов І.В., Єгорова Н.М.
10 Ганечко О.М. Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Коротких А.Ю., Чаку Є.В.
12 Сорочко Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Чаку Є.В., Єгорова Н.М.
13 Горяйнов А.М. Файдюк В.В. Черпіцька Л.Т. Чаку Є.В.
14 Земляна Г.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Парінов А.Б., Собків Я.М., Лічевецький І.О. 
15 Бабенко К.А. Степанюк А.Г. Чаку Є.В. Сорочко Є.О., Черпіцька Л.Т.
16 Лічевецький І.О. Оксененко О.М. Мельничук В.П.
Земляна Г.В.
17 Мельничук В.П. Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Костюк Л.О.
18 Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Степанюк А.Г., Карпушова О.В.
19 Грибан І.О. Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О., Епель О.В.
20 Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Ганечко О.М. Мельничук В.П.
21 Степанюк А.Г. Бужак Н.П. Кобаль М.І. Костюк Л.О., Губська Л.В.
22 Єгорова Н.М. Чаку Є.В Федотов І.В. Коротких А.Ю., Сорочко Є.О. 
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кобаль М. І. Степанюк А.Г., Кузьмишина О.М.
24 Бужак Н.П. Кобаль М.І. Костюк Л.О. Степанюк А.Г.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Грибан І.О.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Кобаль М.І.
27 Ключкович В.Ю. Грибан І.О. Беспалов О.О. Парінов А.Б.
28 Вівдиченко Т.Р. Грибан І.О. Лічевецький І.О. Кузьмишина О.М.
29 Губська Л.В. Карпушова О.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
30 Собків Я.М. Глущенко Я.Б. Черпіцька Л.Т. Пилипенко О.Є., Файдюк В.В., Земляна Г.В.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Кобаль М.І., Собків Я.М.
33 Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б. Собків Я.М. Беспалов О.О., Черпіцька Л.Т.
34 Парінов А.Б. Беспалов О.О. Грибан І.О. Ключкович В.Ю.
35 Кобаль М.І. Степанюк А.Г. Костюк Л.О.

Бужак Н.П.

36 Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Вівдиченко Т.Р.
37 Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Черпіцька Л.Т. Собків Я.М.
38 Черпіцька Л.Т. Собків Я.М. Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б., Епель О.В.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65