Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів і резерні судді постійних колегій з 14.04.2020

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В.
2 Безименна Н.В. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Аліменко В.О.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В.
4 Бєлова Л.В. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю.
5 Епель О.В. Губська Л.В.
Степанюк А.Г. Кузьмишина О.М., Мєзєнцев Є.І.
6 Чаку Є.В. Федотов І.В. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О.
7 Мєзєнцев Є.І. Земляна Г.В. Файдюк В.В. Кузьмишина О.М., Сорочко Є.О.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Земляна Г.В. Кузьмишина О.М., Собків Я.М.
9 Коротких А.Ю. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Файдюк В.В., Федотов І.В.
10 Ганечко О.М. Кузьменко В.В. Шурко О.І. Василенко Я.М., Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Коротких А.Ю., Парінов А.Б.
12 Сорочко Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Єгорова Н.М., Чаку Є.В.
13 Горяйнов А.М. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Костюк Л.О.
14 Земляна Г.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Ганечко О.М., Парінов А.Б.
15 Бабенко К.А. Степанюк А.Г. Єгорова Н.М. Федотов І.В., Чаку Є.В.
16 Лічевецький І.О. Оксененко О.М. Мельничук В.П.
Аліменко В.О.
17 Мельничук В.П. Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Глущенко Я.Б.
18 Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Шурко О.І.
19 Шурко О.І. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Кузьменко В.В., Степанюк А.Г.
20 Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Шурко О.І. Ганечко О.М.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Карпушова О.В., Шурко О.І., Кобаль М.І.
22 Єгорова Н.М. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Сорочко Є.О., Чаку Є.В.
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кобаль М.І. Губська Л.В.
24 Бужак Н.П. Кобаль М.І. Костюк Л.О. Беспалов О.О.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Пилипенко О.Є.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
27 Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О. Пилипенко О.Є.
28 Вівдиченко Т.Р. Ганечко О.М. Кузьменко В.В.
29 Губська Л.В. Епель О.В.
Степанюк А.Г. Оксененко О.М.
30 Собків Я.М. Глущенко Я.Б. Черпіцька Л.Т. Пилипенко О.Є.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Собків Я.М.
33 Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б. Собків Я.М. Беспалов О.О., Черпіцька Л.Т.
34 Парінов А.Б. Беспалов О.О. Ключкович В.Ю. Єгорова Н.М., Земляна Г.В.
35 Кобаль М.І. Бужак Н.П. Костюк Л.О.

Беспалов О.О., Лічевецький І.О., Степанюк А.Г.,

Файдюк В.В.

36 Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Губська Л.В.
37 Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Черпіцька Л.Т. Мельничук В.П., Собків Я.М.
38 Черпіцька Л.Т. Собків Я.М. Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б., Епель О.В.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65