Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 11.02.2020

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В.
2 Безименна Н.В. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Аліменко В.О.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В.
4 Бєлова Л.В. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю.
5 Епель О.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Губська Л.В.
6 Чаку Є.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Єгорова Н.М.
7 Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Сорочко Є.О.
8 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Чаку Є.В. Собків Я.М.
9 Коротких А.Ю. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Файдюк В.В., Федотов І.В.
10 Ганечко О.М. Кузьменко В.В. Шурко О.І. Василенко Я.М., Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Сорочко Є.О. Єгорова Н.М. Бараненко І.І., Парінов А.Б.
12 Сорочко Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Ганечко О.М., Єгорова Н.М.
13 Горяйнов А.М. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Костюк Л.О.
14 Земляна Г.В. Собків Я.М. Парінов А.Б. Бараненко І.І., Ганечко О.М.
15 Бараненко І.І. Бабенко К.А. Собків Я.М. Оксененко О.М., Черпіцька Л.Т., Земляна Г.В.
16 Лічевецький І.О. Оксененко О.М. Мельничук В.П.
Аліменко В.О.
17 Мельничук В.П. Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Глущенко Я.Б.
18 Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Шурко О.І.
19 Шурко О.І. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Кузьменко В.В., Степанюк А.Г.
20 Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Шурко О.І. Ганечко О.М.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Карпушова О.В., Шурко О.І., Кобаль М.І.
22 Єгорова Н.М. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Сорочко Є.О., Чаку Є.В.
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кобаль М.І. Собків Я.М.
24 Бужак Н.П. Кобаль М.І. Костюк Л.О. Бараненко І.І.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Пилипенко О.Є.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
27 Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О. Пилипенко О.Є.
28 Вівдиченко Т.Р. Василенко Я.М. Шурко О.І. Собків Я.М.
29 Губська Л.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Епель О.В.
30 Собків Я.М. Земляна Г.В. Бараненко І.І. Костюк Л.О.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Собків Я.М.
33 Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б. Черпіцька Л.Т. Беспалов О.О., Ключкович В.Ю.
34 Парінов А.Б. Беспалов О.О. Ключкович В.Ю. Єгорова Н.М., Земляна Г.В.
35 Кобаль М.І. Бужак Н.П. Костюк Л.О. Лічевецький І.О., Беспалов О.О.
36 Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Бараненко І.І.
37 Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Черпіцька Л.Т. Мельничук В.П.
38 Черпіцька Л.Т. Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Собків Я.М., Бараненко І.І.
39 Бабенко К.А. Бараненко І.І. Єгорова Н.М. Степанюк А.Г., Федотов І.В.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65