Facebook Twitter Youtube

Відбулась нарада, присвячена підведенню підсумків роботи за 2023 рік та обговоренню стану здійснення правосуддя Шостим ААС за 2023 рік

01 квітня 2024 року у приміщенні Шостого ААС відбулась нарада, присвячена підведенню підсумків роботи за 2023 рік та обговоренню стану здійснення правосуддя Шостим ААС за 2023 рік, у якій взяли участь судді Шостого ААС, голова КАС ВС Михайло Смокович та представники окружних адміністративних судів, які знаходяться в межах територіальної юрисдикції Шостого ААС.
Голова Шостого ААС Олена Кузьмишина виступила із доповіддю щодо стану здійснення правосуддя Шостим ААС за 2023 рік та звітом про свою діяльність у 2023 році. Голова суду звернула увагу на кількість справ, які надійшли до Шостого ААС за 2023 рік. Так, протягом звітного періоду до суду надійшло 20 338 справ, що склало 16,5% від загальної кількості справ, що надійшли до апеляційних адміністративних судів України. Очільниця суду також звернула увагу на кількість розглянутих Шостим ААС справ за звітний період, яка склала 21 046 справ.
Разом з тим, голова суду доповіла колегам про волонтерські та соціальні проєкти, які реалізовувались судом протягом 2023 року. Так, Олена Кузьмишина зазначила про те, що суддями Шостого ААС на потреби Збройних Сил України протягом звітного періоду було направлено понад 8,5 мільйонів гривень. Крім того, було згадано про реалізований спільно з КНУ ім. Т. Шевченка проєкт судових дебатів з адміністративного судочинства, укладений із Воєводським адміністративним судом у місті Варшава меморандум про співпрацю, проведену благодійну новорічну виставу для дітей-переселенців із Донецької та Луганської областей тощо.
Під час наради також виступив голова КАС ВС Михайло Смокович, який подякував колегам за наполегливу працю та активну допомогу ЗСУ, які захищають суверенітет нашої країни. Крім того, із короткими доповідями про діяльність судів у 2023 році виступили голова Черкаського ОАС Валентин Гаращенко та заступник голови Чернігівського ОАС Дар’я Виноградова.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •