З Днем працівників суду!
Шановні працівники суду!
Від усього серця вітаю вас із Днем працівників суду! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Ви щоденною працею попри усі труднощі сьогодення забезпечуєте ефективне функціонування судової влади та стабільність у державі. Завдяки вашому професіоналізму, відповідальності, відданості кожного дня утверджується верховенство права у державі, забезпечується захист прав і свобод людини!
У цей день бажаю усім невичерпної енергії, міцного здоров’я, наснаги, професіоналізму та непереборного відчуття справедливості задля утвердження принципу верховенства права! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
З повагою
голова Шостого ААС
Олена КУЗЬМИШИНА
![](/images/2023/syd.png)