Колектив Шостого ААС долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2023
![✍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/270d_1f3fb.png)
![📄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f4c4.png)
Сьогодні колектив Шостого апеляційного адміністративного суду долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови.
Цьогорічний текст «Дороги України» написала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Читав текст диктанту актор театру та кіно Олексій Гнатковський.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Вкотре переконались, наша мова – неймовірно милозвучна та красива! І тому дуже важливо берегти її та поширювати в сучасному світі!
Дороги України – переплутані нитки любові!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)