Facebook Twitter Youtube

Національна асамблея людей з інвалідінстю України презентувала посібник «Соціальний супровід людей з інвалідністю на робочому місці»

26 грудня 2018 року Національна асамблея людей з інвалідністю України представила у посібнику методичні рекомендації та надано інструментарій для здійснення соціального супроводу людей з інвалідністю на робочому місці. Матеріали, розміщені у цьому посібнику, підготовлені з урахуванням законодавства України, принципів та методології програм підтриманої зайнятості, затверджених Європейською спілкою підтриманої зайнятості (European Union of Supported Employment).

Посібник розрахований на фахівців організацій, що надають послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці для різних уразливих груп населення, у тому числі для людей з інвалідністю.

Підготовлено в межах Cпільної Програми ПРООН, МОП, ВООЗ «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», яка впроваджується у співпраці з Міністерством соціальної політики України та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю за фінансової підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Авторками стали Оксана Волгіна, Олена Іванова.

Ознайомитися з посібником можна за посиланням.

Джерело Національна асамблея людей з інвалідінстю України

  

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •