Facebook Twitter Youtube

Справа № 753/8647/21 ухвала про відкриття апеляційного провадження

21 червня 2022 року                                                                                      

№ 02.3-08/753/8647/21/34776/2022

 

Постоленко Сергій Володимирович

 

Департамент патрульної поліції

вул. Федора Ернста, б. 3,Київ 48,03048

 

Капітан поліції 1 батальйону 7 роти Управління

 патрульної поліції у місті Києві Барновега Максим Сергійович

вул. Народного Ополчення, 9, м. Київ, 03151

 

Шостий апеляційний адміністративний суд направляє завірену копію ухвали суду про відкриття апеляційного провадження від 20.06.22 у справі № 753/8647/21.

           

Додатки: - копія ухвали про відкриття апеляційного провадження;

- копія ухвали про призначення справи до апеляційного розгляду в порядку   письмового провадження;

 - копія апеляційної скарги (крім особи, яка подала апеляційну скаргу).                       

                                             

 Суддя                                                                                Оксененко Олег МиколайовичВиконавець: Борисовська Лілія Михайлівна

254-21-99

 

УХВАЛА

 

20 червня 2022 року                                                                      м. Київ

          

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Оксененка О.М. та суддів Лічевецького І.О., Мельничука В.П., перевіривши на відповідність вимогам статтей 286, 296 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції на рішення Дарницького районного суду м.Києва від 14 вересня 2021 р. у справі за адміністративним позовом Постоленко Сергія Володимировича до капітана поліції 1 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції у місті Києві Барновега Максима Сергійовича, Департаменту патрульної поліції про скасування постанови,-

 ВСТАНОВИЛА:

 Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 14 вересня 2021 року позов задоволено.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, Департаментом патрульної поліції подано апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішеня суду першої інстанції та прийняти нове, яким відмовити в задоволенні позовних вимог.

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений статтею 286 Кодексу адмістративного судочинства України (далі - КАС України), за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені статтею 296 КАС України.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому статтею 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись статтями 286, 295, 296, 306 КАС України, -

 УХВАЛИЛА:

 Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Дарницького районного суду м.Києва від 14 вересня 2021 р. у справі за адміністративним позовом Постоленко Сергія Володимировича до капітана поліції 1 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції у місті Києві Барновега Максима Сергійовича, Департаменту патрульної поліції про скасування постанови.

Встановити строк до 27 червня 2022 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз’яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач:                                                                      О.М. Оксененко

Судді:                                                                                              І.О. Лічевецький

                                                                                                           В.П. Мельничук

 

УХВАЛА

 

"20" червня 2022 р.                                                                                м. Київ

 

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Оксененка О.М. та суддів Лічевецького І.О., Мельничука В.П., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Департаменту патрульної поліції на рішення Дарницького районного суду міста Києва від 14 вересня 2021 року по справі за адміністративним позовом Постоленка Сергія Володимировича до капітана поліції 1 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції в м. Києві Барновега Максима Сергійовича, Департаменту патрульної поліції про скасування постанови, -

 ВСТАНОВИЛА:

 З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов’язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені статтею 306 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) та є підстави, передбачені пунктом 3 частиною 1 статті 311 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

На підставі викладеного, керуючись статтями 306, 307, 311 КАС України, колегія суддів, –

 УХВАЛИЛА:

 Призначити справу за адміністративним позовом Постоленка Сергія Володимировича до капітана поліції 1 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції в м. Києві Барновега Максима Сергійовича, Департаменту патрульної поліції про скасування постанови до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження з "28" червня 2022 р.

 Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач:                                                                      О.М. Оксененко

Судді:                                                                                              І.О. Лічевецький

                                                                                                           В.П. Мельничук

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •