Facebook Twitter Youtube

Справа № 361/193/17 судова повістка про виклик у судове засідання на 29 червня 2022 року

10 червня 2022 року

Справа № 361/193/17

 

 ПОВІСТКА-ПОВІДОМЛЕННЯ*

                                                                

 3-я особа :

 Товариство з обмеженою відповідальністю "Ольтаріс"

  

Шостий апеляційний адміністративний суд повідомляє Вас про розгляд апеляційних скарг Фізичної особи - підприємця Мельник Валентини Максимівни, Товариства з обмеженою відповідальністю "ІндастріалПропертізІнвестмент" на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 21 грудня 2021 р. у справі за адміністративним позовом Фізичної особи - підприємця Мельник Валентини Максимівни до Броварської міської ради Київської області, треті особи: Державна регуляторна служба України, Товариство з обмеженою відповідальністю "БломІнфо-Юкрейн", Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Товариство з обмеженою відповідальністю "ІндастріалПропертізІнвестмент", Товариство з обмеженою відповідальністю "Ольтаріс", Товариство з обмеженою відповідальністю "Форум-Косметік", Товариство з додатковою відповідальністю "Броварський шиноремонтний завод", про визнання протиправними та скасування рішення органу місцевого самоврядування, який відбудеться о 13:00 "29" червня 2022 р.  за адресою: вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010 (головуючий суддя - Губська Людмила Вікторівна, зал судового засідання № 3).

У відповідності до ч. 2 ст. 313 КАС України неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

 

  Додатки: - копія ухвали про відкриття апеляційного провадження;

         - копія апеляційної скарги (крім особи, яка подала апеляційну скаргу);

         - інформація про права та обов’язки сторін в судовому засіданні.

 

  

Секретар судового засідання   ________________    Часник Аліна Олексіївна

 

_______________________________________________________________________________

* відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 125 КАСУ, особа, яка одержала повістку у зв’язку з відсутністю адресата, зобов’язана негайно повідомити про неї адресата

 

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •