Справа № 640/21627/19 про залишення апеляційної скарги без руху
Шостий апеляційний адміністративний суд повідомляє про залишення апеляційної скарги без руху у справі 640/21627/19 за апеляційною скаргою Білоуса Дмитра Вікторовича на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 травня 2021 року у справі за адміністративним позовом Білоуса Дмитра Вікторовича до Міністерства внутрішніх справ України про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії.
ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД |
01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30. тел/факс 254-21-99, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
28 вересня 2021 року Справа № 640/21627/19
Суддя-доповідач Шостого апеляційного адміністративного суду Епель О.В. у м. Києві, перевіривши матеріали апеляційної скарги Білоуса Дмитра Вікторовича на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 травня 2021 року у справі за адміністративним позовом Білоуса Дмитра Вікторовича до Міністерства внутрішніх справ України про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії,
В С Т А Н О В И В :
Білоус Д.В. звернувся до суду з позовом до Міністерства внутрішніх справ України про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії.
Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 травня 2021 року в задоволенні позову відмовлено повністю.
Не погоджуючись з таким рішенням суду, позивач подав апеляційну скаргу.
Перевіривши апеляційну скаргу, суд вважає, що вона підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статті 295 КАС України, а саме: апелянтом пропущено строк звернення з цією скаргою та не подано клопотання про поновлення такого строку.
Так, відповідно до ст. 295 КАС України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені в день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду – якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Суд встановив, що оскаржуване рішення ухвалено судом першої інстанції 27.05.2021, а дана апеляційна скарга подана 25.08.2021.
При цьому, апелянтом не подано клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції у цій справі.
Згідно з частиною третьою статті 298 КАС України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне надати апелянту строк десять днів для усунення відповідного недоліку його скарги шляхом звернення з клопотанням про поновлення процесуального строку на подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції у цій справі.
Керуючись ст.ст. 295, 298, ч. 2 ст. 321, ч. 2 ст. 325, ст.ст. 328-331 КАС України, суддя-доповідач,
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Білоуса Дмитра Вікторовича – залишити без руху.
Надати апелянту строк для усунення недоліків його апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали суду в установлений у ній спосіб.
Роз’яснити, що в разі неподання заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження особою в зазначений строк суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена.
Суддя-доповідач О.В. Епель