Facebook Twitter Youtube

Відкладення судового розгляду адміністративної справи № 320/1466/19

Шостий апеляційний адміністративний суд повідомляє про відкладення судового розгляду адміністративної справи № 320/1466/19 за адміністративним позовом Козик Вікторії Олександрівни до Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України на Південно-Західній залізниці про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, на 22.06.2021 р. в порядку письмового провадження.

УХВАЛА

 

  25 травня 2021 року                                                                                            м. Київ

          

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді:            Епель О.В.,

суддів:                                   Губської Л.В., Карпушової О.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду в м. Києві питання про відкладення судового розгляду справи за позовом Козик Вікторії Олександрівни до Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України на Південно-Західній залізниці про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,

 

ВСТАНОВИВ:

 

У провадженні Шостого апеляційного адміністративного суду перебуває справа за позовом Козик Вікторії Олександрівни до Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України на Південно-Західній залізниці про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Ухвалами Шостого апеляційного адміністративного суду від 30.03.2021 відкрито провадження у справі та призначено справу до судового розгляду з 25.05.2021 у порядку письмового провадження.

Станом на 25.05.2021 у суду відсутні відомості щодо отримання сторонами копій зазначених ухвал, а також щодо отримання Позивачем копії апеляційної скарги Відповідача, за якою відкрито дане апеляційне провадження.

Разом з тим, системний аналіз статей 44, 47, 305 КАС України надає підстави стверджувати, що Позивач має бути ознайомлений зі змістом апеляційної скарги Відповідача та мати реальну можливість реалізувати своє право на подачу відзиву на таку скаргу.

Водночас, частиною другою статті 309 КАС України передбачено можливість продовження апеляційним судом строку розгляду справи.

Пунктом 1 статті 6 ратифікованої Законом України № 475/97-ВР від 17.07.1997 року Конвенції про захист прав людини та основних свобод закріплено право вирішення спірного питання упродовж розумного строку.

Згідно з п. 26 висновку № 11 (2008) Консультативної ради європейських суддів до уваги Комітету Міністрів Ради Європи щодо якості судових рішень ухвалення рішення в розумні строки відповідно до статті 6 Конвенції також можна вважати важливим елементом його якості. Проте можливе виникнення суперечностей між швидкістю проведення процесу та іншими чинниками, пов`язаними з якістю, такими як право на справедливий розгляд справи, яке також гарантується статтею 6 Конвенції. Оскільки важливо забезпечувати соціальну гармонію та юридичну визначеність, то попри очевидну необхідність враховувати часовий елемент слід також зважати й на інші чинники. КРЄС вважає за доречне згадати свій Висновок № 6 (2004), у якому підкреслюється, що «якість» правосуддя не можна ототожнювати з простою «продуктивністю». Якісний підхід повинен також брати до уваги здатність судової системи відповідати вимогам, які до неї висуваються, з урахуванням загальних цілей системи, серед яких швидкість процесу є лише одним з елементів.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає за необхідне відкласти судовий розгляд цієї справи з метою повторного направлення сторонам копій ухвал про відкриття апеляційного провадження в цій справі та про призначення її до судового розгляду, а також стороні Позивача копії апеляційної скарги в цій справі.

Керуючись ст.ст. 44, 47, 242-244, 250, 305, 309, 321, 325, 328 КАС України, суд,

 

УХВАЛИВ:

 

Відкласти судовий розгляд на 22.06.2021 в порядку письмового провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

 

Головуючий суддя                                                 О.В. Епель

 

Судді:                                                                       Л.В. Губська

 

                                                                                  О.В. Карпушова

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •