Facebook Twitter Youtube

Справа № 640/857/20 судова повістка про виклик у судове засідання на 24 вересня 2020 року

25 серпня 2020 року

Справа № 640/857/20

ПОВІСТКА-ПОВІДОМЛЕННЯ*

 

3-я особи:

Товариство з обмеженоювідповідальністю "ІММЕ"

                                                                          просп. Праці, 2Т, м. Дніпро, 49041

Дубілет Олександр Валерійович

Товариство з обмеженою відповідальністю "Санаторій "Енергетик"

вул. Набережна В.І. Леніна, 53, офіс 4,

м. Дніпро, 4902

Шостий апеляційний адміністративний суд повідомляє Вас про розгляд апеляційної скарги Державної корпорації розвитку "ВЕБ.РФ" на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 червня 2020 року у справі за адміністративним позовом Державної корпорації розвитку "ВЕБ.РФ" до Відділу примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕверестІстейт”, Приватне підприємство “Едельвейс-2000”, Приватне акціонерне товариство “Фортуна”, Приватне акціонерне товариство “ЮБК-Інвест”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Нива - Тур”, Товариство з обмеженою відповідальністю “ІММЕ”, Приватне підприємство “Планета”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Крим Дівелопмент”, Приватне акціонерне товариство “Аеробуд”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Приватофис”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Дайріс”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Ділайн ЛТД”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія “Жиса”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Приватленд”, Товариство з обмеженою відповідальністю з іноземнимиінвестиціями “Дан-панорама”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Санаторій “Енергетик”, Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Фінансовий Капітал", Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Фінансовий Вектор", Дубілет Олександр Валерійович, про визнання протиправними дій та зобов`язання утриматись від вчинення дій, який відбудеться о 15:00 "24" вересня 2020 р. за адресою: вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010 (головуючий суддя - Горяйнов Андрій Миколайович, зал судового засідання № 9).

У відповідності до ч. 2 ст. 313 КАС України неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розглядусправи, не перешкоджає розгляду справи.

Додатки: завірена копія ухвали про відкриттяа пеляційного провадження; інформація про права та обов’язки; копія апеляційної скарги (крім особи, яка подала апеляційну скаргу).

Секретар судового засідання ________________    Король Юля Віталіївна

_______________________________________________________________________________

* відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 125 КАСУ, особа, яка одержала повістку у зв’язку з відсутністю адресата, зобов’язананегайноповідомити про неї адресата

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65