Справа № 640/15555/19 судова повістка про виклик у судове засідання на 24 вересня 2020 року

02 вересня 2020 року
Справа № 640/15555/19
 

ПОВІСТКА-ПОВІДОМЛЕННЯ*

                                                           3-я особа:
 Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрінформсервіс"
 пров. І. Козловського, 4, к. 2, м. Київ, 01024

Шостий апеляційний адміністративний суд повідомляє Вас про розгляд апеляційної скарги Закритого акціонерного товариства «Київгума» на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 липня 2020 року про закриття провадження у справі за адміністративним позовом Рясько Людмили Олександрівни до Комунального підприємства «Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу» та державного реєстратора Комунального підприємства «Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу» Мутайламова Шаміля Ахбедбашировича, за участю третіх осіб: Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрінформсервіс», Міністерства юстиції України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Закритого акціонерного товариства «Київгума», про зобов’язання вчинити дії, який відбудеться о 15:40 "24" вересня 2020 р. за адресою: вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010 (головуючий суддя - Горяйнов Андрій Миколайович, зал судового засідання № 9).
У відповідності до ч. 2 ст. 313 КАС України неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

Додатки: завірена копія ухвали про відкриття апеляційного провадження; інформація про права й обовязки; копія апеляційної скарги (крім особи, яка подала апеляційну скаргу).

Секретар судового засідання   ________________    Король Юля Віталіївна

_______________________________________________________________________________
* відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 125 КАСУ, особа, яка одержала повістку у зв’язку з відсутністю адресата, зобов’язана негайно повідомити про неї адресата