Judicial panels

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 14.06.2022

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Кучма А.Ю. Бєлова Л.В. Безименна Н.В., Лічевецький І.О.
2 Безименна Н.В. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Аліменко В.О.
3 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Грибан І.О.
4 Бєлова Л.В. Аліменко В.О. Кучма А.Ю. Черпіцька Л.Т.
5 Бужак Н.П. Степанюк А.Г. Костюк Л.О. Кобаль М.І.
6 Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Ганечко О.М. Мельничук В.П.
7 Вівдиченко Т.Р. Кузьмишина О.М. Аліменко В.О. Ключкович В.Ю.
8 Ганечко О.М. Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Сорочко Є.О.
9 Губська Л.В. Карпушова О.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
10 Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Черпіцька Л.Т. Собків Я.М.
11 Горяйнов А.М. Файдюк В.В. Шелест С.Б. Пилипенко О.Є.
12 Грибан І.О. Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О.
13 Епель О.В. Губська Л.В. Карпушова О.В. Мєзєнцев Є.І.
14 Єгорова Н.М. Чаку Є.В. Федотов І.В. Коротких А.Ю., Сорочко Є.О.
15 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Кузьменко В.В.
16 Ключкович В.Ю. Грибан І.О. Беспалов О.О. Парінов А.Б.
17 Кобаль М.І. Степанюк А.Г. Костюк Л.О. Бужак Н.П.
18 Коротких А.Ю. Чаку Є.В. Сорочко Є.О. Федотов І.В., Єгорова Н.М.
19 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кобаль М.І. Степанюк А.Г.
20 Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Степанюк А.Г., Карпушова О.В. 
21 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Кобаль М.І. Вівдиченко Т.Р.
22 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В.
23 Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Оксененко О.М. Аліменко В.О.
24 Мельничук В.П. Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Кузьменко В.В., Собків Я.М.
25 Мезєнцев Є.І. Собків Я.М. Файдюк В.В. Сорочко О.Є.
26 Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Вівдиченко Т.Р.
27 Парінов А.Б. Беспалов О.О. Грибан І.О. Ключкович В.Ю.
28 Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б. Шелест С.Б. Беспалов О.О., Черпіцька Л.Т.
29 Собків Я.М. Глущенко Я.Б. Черпіцька Л.Т. Файдюк В.В.
30 Сорочка Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Чаку Є.В., Єгорова Н.М.
31 Степанюк А.Г. Будак Н.П. Кобаль М.І. Костюк Л.О.
32 Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Собків Я.М. Єгорова Н.М.
33 Федотов І.В. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О.

Коротких А.Ю., Чаку Є.В.

34 Чаку Є.В. Єгорова Н.М. Коротких А.Ю. Сорочко Є.О., Федотов І.В.
35 Черпіцька Л.Т. Собків Я.М. Пилипенко О.Є, Глущенко Я.Б., Шелест С.Б.
36 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Горяйнов А.М. Мєзєнцев Є.І., Черпіцька Л.Т.